Aktualności

Firma Nowatech wśród sponsorów książki.

18 maja 2020 roku ukazała się książka Henryki Swornóg "Boso do Nieba. O Karolku z Wadowic, który został papieżem i świętym", dokładnie w 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Nasza firma wśród sponsorów książki.

Nowatech Gazelą Biznesu 2019.

Firma Nowatech znalazła się w gronie Gazel Biznesu 2019, najdynamicznejszych polskich firm. Jubileuszowana - 20 - edycja rankingu miała na celu wyróżnienie i nagrodzenie małych i średnich przedsiębiorstw, rozwijających się niezależnie od koniuktury gospodarczej. Żeby się w nim znaleźć, trzeba być firmą transparentną i notować wzrost sprzdaży.

Nowatech z pomocą dla DPS w Wadowicach.

DPS w Wadowicach złożył podziękowanie dla Pani Eweliny Młynarczyk - Prezes firmy Nowatech - za bezintereswną pomoc w czasie epidemii.
"Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym,
że tylko to wszystko, co robimy dla innych,
jest tym, co naprawdę warto robić".

Nowatech z CERTYFIKATEM WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ.

Certyfikat to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Wyróżnieni Certyfikatem to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy. Ocena wiarygodności i stabilności firmy, przygotowywana przez naszych analityków, wystawiana jest na podstawie:
• analizy moralności płatniczej według programu International Payment Monitor,
• analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych,
• największej w Polsce bazy relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych.

Nowatech - "Orłem Branży Budowlanej 2019".

Według zestawienia ocen klientów, firma Nowatech należy do 0,66% najlepszych przedsiębiorstw Branży Budowalnej 2019, uzyskując ocenę 9,2 pkt. Tym samym Nowatech dołącza do grona
Złotych Orłów Branży Budowlanej 2019

Okres Wielkiej Nocy

Firma Nowatech składa swoim Pracownikom, Klientom oraz Partnerom najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

Jednocześnie informujemy, że w dniu 9 kwietnia (czwartek) firma czynna będzie od 6:00-14:00, w dniu 10 kwietnia (piątek) firma Nowatech będzie nieczynna. Zapraszamy 14 kwietnia (wtorek) w standardowych godzinach pracy: 7:00 - 15:00.

Wsparcie finansowe w walce z koronawirusem.

Serdeczne podziękowania od szpitala w Wadowicach za okazane wsparcie finansowe w walce z epidemią. Firma Nowatech przekazała 10 tysięcy złotych na zakup najpotrzebniejszych środków ochrony bezpośredniej dla pracowników służby zdrowia w Wadowicach

Nowe złącze M12 w zgrzewarkach produkowanych od 1 lutego 2020.

Informujemy, że od 1 lutego 2020 wszystkie zgrzewarki elektrooporowe mają nowe złącze M12 do podpięcia skanera. Do tych maszyn dedykowane są skanery z nowym przewodem zakończonym odpowiednią wtyczką. W ciągłej sprzedaży pozostaje równolegle stary typ skanera z wtyczką RS232, dedykowany dla maszyn starszych.