Aktualności

Nowatech Orłem Branży Budowlanej 2019

Nasza firma została uznana Orłem Branży Budowlanej 2019! ORŁY Branży Budowlanej to zestawienie najlepiej ocenianych przez klientów przedsiębiorstw w Polsce.

Wspieramy lokalny sport!

Podziękowanie dla firmy Nowatech za wsparcie udzielone klubowi MKS Skawa Wadowice w roku 2020. Współpraca pozwala na pełne wykorzystanie potencjału zespołów młodzieżowych oraz rozwój zawodników AP Skawa Wadowice.

Wesołych Świąt!

Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowy Rok przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.

"E-gazele biznesu 2019"

Firma Nowatech znalazła się w gronie dynamicznie rozwijających się firm. W związku z tym w dniu 20 listopada Wiceprezes Zarządu Nowatech Pan Karol Nowak odebrał nagrodę "E-gazele biznesu 2019".

"Nowatech w gronie Diamentów Forbesa"

Miło Nam poinformować że Nasza firma znalazła się wśród laureatów presiżowego grona "Diamentów Forbesa" 2020.

"15.3 KM NA 153 LATA LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach"

Podziękowanie dla Pani Eweliny Młynarczyk - prezes firmy Nowatech za wsparcie finansowe projektu "SZTAFETOWY MARATON PŁYWACKI, 15.3 KM NA 153 LATA LICEUM".

"Badania Narodowego Banku Polskiego"

Podziękowanie dla firmy Nowatech za udział w badaniach prowadzonych przez Narodowy Bank Polski.

"Festyn rodzinny - czas na zdrowie"

Podziękowanie za pomoc w organizacji szkolnego festynu "Czas na zdrowie" przy wspraciu Rodziców, Dyrekcji, oraz nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 5 w Wadowicach w dniu 10 czerwca 2019 roku.