Targi

EXPO-GAS, XI Targi Techniki Gazowniczej w Kielcach

W dniach 15-16.09.2021 roku przedstawiciele firmy Nowatech przebywają w Kielcach, na Targach Techniki Gazowniczej "EXPO-GAS XI". Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS organizowane od początku we współpracy z Izbą Gospodarczą Gazownictwa to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych. Mocnym merytorycznym uzupełnieniem nieco mniejszej niż przed pandemią wystawy będą konferencje i warsztaty.

Aquatherm Moscow 2020

Aquatherm Moscow to wyjątkowa platforma B2B służąca docieraniu do profesjonalnych odbiorców docelowych, zapewniająca najbardziej efektywną interakcję między uczestnikami rynku — producentami, importerami, firmami handlowymi, firmami projektowymi, instalacyjnymi, budowlanymi i deweloperskimi. Aquatherm Moscow to największa coroczna prezentacja nowych produktów do ogrzewania, zaopatrzenia w wodę, sektora VAC oraz sprzętu do basenów, saun i spa w Rosji i Europie Wschodniej, a także miejsce profesjonalnego dialogu między tysiącami specjalistów.

WOD-KAN 2019 w Bydgoszczy

Serdecznie zapraszamy na XXVII edycję Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2019 w Bydgoszczy, które odbędą się w dniach 21-23 maja 2019 r. Firma Nowatech będzie ich czynnym uczestnikiem. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko o numerze 79 oraz liczymy na państwa obecność.

EXPO-GAS, X Targi Techniki Gazowniczej w Kielcach

Targi EXPO-GAS nie tylko promocja innowacyjnych rozwiązań technologicznych polskich firm produkcyjnych i usługowych działających w obrębie gazownictwa i energetyki,ale również okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów i praktyków z czołowych firm inwestorskich i wykonawczych branży. Dzięki licznym interesującym spotkaniom, merytorycznej dyskusji na temat oferowanego przez nas asortymentu oraz wymianie cennych doświadczeń mogliśmy jeszcze lepiej poznać wzajemne potrzeby i zacieśnić dotychczasową współpracę. Zgromadzone cenne uwagi, wskazówki pozwolą nam tworzyć urządzenia jeszcze lepsze, doskonalsze, spełniające Państwa potrzeby i oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Kontrahentom oraz Partnerom za poświęcony czas i zapraszamy na nasze stoisko za rok!

Aqatherm Moskwa 2019

Rosyjskie targi AquaTherm to jedna z największych imprez branżowych. Nowatech po raz kolejny prezentował swoje produkty wraz z naszym partnerem Pesvar. Targi gościły 30 000 zwiedzających przez 4 dni. Odczuliśmy to dużym zainteresowaniem na stoisku. Zgromadzone cenne uwagi, wskazówki pozwolą nam tworzyć urządzenia jeszcze lepsze, doskonalsze, spełniające Państwa potrzeby i oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Kontrahentom oraz Partnerom za poświęcony czas i zapraszamy na nasze stoisko za rok!

INFOTHERMA 2019

Tegoroczna międzynarodowa wystawa INFOTHERMA 2019 odbyła się w dniach 21-24 stycznia 2019. Na targach w Ostrawie nie mogło zabraknąć firmy Nowatech, która na swoim stoisku po raz kolejny zaprezentowała nowości z branży Techniki Wodociągowej i Gazowniczej, m.in.: nowy model zasilacza hydraulicznego.

MIĘDZYNARODOWE TARGI BRANŻY KOMUNALNEJ w Warszawie

MIĘDZYNARODOWE TARGI BRANŻY KOMUNALNEJ w Warszawie przeszły już do historii. Miło nam było kolejny już raz uczestniczyć w tym święcie branży komunalnej. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie wszystkim odwiedzającym nasze stoisko. Dzięki licznym interesującym spotkaniom, merytorycznej dyskusji na temat oferowanego przez nas asortymentu oraz wymianie cennych doświadczeń mogliśmy jeszcze lepiej poznać wzajemne potrzeby i zacieśnić dotychczasową współpracę. Zgromadzone cenne uwagi, wskazówki pozwolą nam tworzyć urządzenia jeszcze lepsze, doskonalsze, spełniające Państwa potrzeby i oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Kontrahentom oraz Partnerom za poświęcony czas i zapraszamy na nasze stoisko za rok!