EXPO-GAS, X Targi Techniki Gazowniczej w Kielach

expogas

Serdecznie zapraszamy na X Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, które odbędą się w dniach 24-25 IV 2019 w Kielcach. Firma Nowatech będzie ich czynnym uczestnikiem. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko oraz liczymy na państwa obecność

Czytaj więcej...

Z poważaniem Prezes Zarządu
mgr inż. Ewelina Młynarczyk

Aqatherm Moskwa 2019

expogas

Serdecznie zapraszamy na Aqatherm 2019, które odbędą się w dniach 12-15 II 2019 w Moskwie. Firma Nowatech będzie ich czynnym uczestnikiem. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko oraz liczymy na państwa obecność

Czytaj więcej...

Z poważaniem Prezes Zarządu
mgr inż. Ewelina Młynarczyk

INFOTHERMA 2019

expogas

Serdecznie zapraszamy na INFOTHERMA 2019, które odbędą się w dniach 21-24 I 2019 w Ostravie. Firma Nowatech będzie ich czynnym uczestnikiem. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko oraz liczymy na państwa obecność

Czytaj więcej...

Z poważaniem Prezes Zarządu
mgr inż. Ewelina Młynarczyk

MIĘDZYNARODOWE TARGI BRANŻY KOMUNALNEJ w Warszawie

wodkan

MIĘDZYNARODOWE TARGI BRANŻY KOMUNALNEJ w Warszawie przeszły już do historii. Miło nam było kolejny już raz uczestniczyć w tym święcie branży komunalnej. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie wszystkim odwiedzającym nasze stoisko. Dzięki licznym interesującym spotkaniom, merytorycznej dyskusji na temat oferowanego przez nas asortymentu oraz wymianie cennych doświadczeń mogliśmy jeszcze lepiej poznać wzajemne potrzeby i zacieśnić dotychczasową współpracę. Zgromadzone cenne uwagi, wskazówki pozwolą nam tworzyć urządzenia jeszcze lepsze, doskonalsze, spełniające Państwa potrzeby i oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Kontrahentom oraz Partnerom za poświęcony czas i zapraszamy na nasze stoisko za rok!

Z poważaniem Prezes Zarządu
mgr inż. Ewelina Młynarczyk

WOD-KAN 2018 w Bydgoszczy

wodkan

Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2018 w Bydgoszczy przeszły już do historii. Miło nam było kolejny już raz uczestniczyć w tym święcie branży wodno-kanalizacyjnej. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie wszystkim odwiedzającym nasze stoisko. Dzięki licznym interesującym spotkaniom, merytorycznej dyskusji na temat oferowanego przez nas asortymentu oraz wymianie cennych doświadczeń mogliśmy jeszcze lepiej poznać wzajemne potrzeby i zacieśnić dotychczasową współpracę. Zgromadzone cenne uwagi, wskazówki pozwolą nam tworzyć urządzenia jeszcze lepsze, doskonalsze, spełniające Państwa potrzeby i oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Kontrahentom oraz Partnerom za poświęcony czas i zapraszamy na nasze stoisko za rok!

Z poważaniem Prezes Zarządu
mgr inż. Ewelina Młynarczyk

IFAT 2018 w Monachium

ifat

W tym roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć po raz kolejny w Międzynarodowych Targach Wody, Ścieków, Gospodarki odpadami i Surowcami w Monachium. Międzynarodowych Targach Wody, Ścieków, Gospodarki odpadami i Surowcami w Monachium. Targi były doskonałą promocją dla naszej firmy, gdzie mogliśmy zaprezentować innowacyjne rozwiązania techniczne, które w ostatnim czasie wdrożyliśmy do produkowanych przez nas urządzeń. Ogromne podziękowania należą się Państwu, którzy licznie odwiedziliście nasze stoisko. Serdecznie dziękujemy za wszystkie przeprowadzone rozmowy oraz nowe kontakty, które udało się nam z Państwem zawrzeć. Mamy nadzieje, że spotkanie w Monachium otworzy przed nami nowe horyzonty działania, abyśmy mogli jeszcze lepiej wspierać Państwa pracę przy pomocy naszego sprzętu. Do zobaczenia na kolejnych targach !

Z poważaniem Prezes Zarządu
mgr inż. Ewelina Młynarczyk

INSTALACJE 2018 w Poznaniu

instalacje

W tym roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowych Targów Instalacyjnych "INSTALACJE" 2018r . Targi były doskonałą promocją dla naszej firmy, gdzie mogliśmy zaprezentować innowacyjne rozwiązania techniczne, które w ostatnim czasie wdrożyliśmy do produkowanych przez nas urządzeń. Ogromne podziękowania należą się Państwu, którzy tak licznie odwiedziliście nasze stoisko. Serdecznie dziękujemy za wszystkie przeprowadzone rozmowy oraz nowe kontakty, które udało się nam z Państwem zawrzeć. Mamy nadzieje, że spotkanie w Poznaniu otworzy przed nami nowe horyzonty działania, abyśmy mogli jeszcze lepiej wspierać Państwa pracę przy pomocy naszego sprzętu. Do zobaczenia na kolejnych targach!.

Z poważaniem Prezes Zarządu
mgr inż. Ewelina Młynarczyk

Aquatherm Moskwa 2018

aquatherm

W tym roku mieliśmy również przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowych Targarch AQUA TERM 2018 w Moskwie. Targi były doskonałą promocją dla naszej firmy, gdzie mogliśmy zaprezentować innowacyjne rozwiązania techniczne, które w ostatnim czasie wdrożyliśmy do produkowanych przez nas urządzeń. Ogromne podziękowania należą się Państwu, którzy tak licznie odwiedziliście nasze stoisko. Serdecznie dziękujemy za wszystkie przeprowadzone rozmowy oraz nowe kontakty, które udało się nam z Państwem zawrzeć. Mamy nadzieje, że spotkanie w Moskwie otworzy przed nami nowe horyzonty działania, abyśmy mogli jeszcze lepiej wspierać Państwa pracę przy pomocy naszego sprzętu. Do zobaczenia na kolejnych targach!

Z poważaniem Prezes Zarządu
mgr inż. Ewelina Młynarczyk