Aktualności

Podziękowania od Liceum im. Marciny Wadowity w Wadowicach!

Podziękowania dla firmy Nowatech za wsparcie Maratonu Pływackiego z okazji jubileuszu 157-lecia I LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach.

Zaangażowani w życie Parafii Matki Boskiej Fatimskiej w Krakowie!

Dyplom dla firmy Nowatech w uznaniu za zaangażowanie w życie Parafii Matki Boskiej Fatimskiej w Krakowie.

Podziękowania od Rady Osiedlowej nr 6 w Wadowicach!

Podziękowania dla firmy Nowatech za okazaną pomoc i wsparcie przy organizacji osiedlowego dnia dziecka!

Pielgrzymowali po raz 37!

Podziękowania dla firmy Nowatech za zaangażowanie oraz pomoc w przygotowaniu XXXVII Wadowickiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę!

Firma Nowatech przyjacielem szkoły w Dąbrówce!

Szkoła w Dąbrówce składa podziękowania firmie Nowatech za pomoc, życzliwość i ofiarność.

Diamenty Miesięcznika Forbes 2023!

Jesteśmy podekscytowani i dumni, że nasza firma właśnie otrzymała nagrodę Diamenty Forbes! Jest to prestiżowa nagroda przyznawana najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce. 🔝 To zaszczyt być wyróżnionym wśród tak wielu innych wspaniałych firm. Dziękujemy wszystkim naszym klientom i partnerom za wsparcie i zaufanie, które nam udzielają. Bez Was to nie byłoby możliwe! 💙 💎💎

Gazela Biznesu za rok 2022!

Nowatech z nagrodą "Gazeli Biznesu 2022" za obecność w rankingu Pulsu Biznesu potwierdzającym przynależność do elit małych i średnich firm, które dynamicznie się rozwijają oraz są transparentne

Nowatech Solidną Firmą!

Po pozytywnej wieloetapowej weryfikacji, za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta, firma Nowatech została nagrodzona tytułem Solidna Firma!

Wspieramy lokalny sport!

Podziękowanie dla Pani Eweliny Młynarczyk - prezes firmy Nowatech, za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną Klubowi Skawa Wadowice w roku 2022.

Nowatech z wyróżnieniem Gazeli Biznesu za rok 2022!

Nowatech z nagrodą "Gazeli Biznesu 2022" za obecność w rankingu Pulsu Biznesu potwierdzającym przynależność do elit małych i średnich firm, które dynamicznie się rozwijają oraz są transparentne.

15,6 km na 156 lat Liceum im. Marcina Wadowity w Wadowicach

Podziękowanie dla firmy Nowatech za wsparcie Maratonu Pływackiego z okazji jubileuszu 156-lecia LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach.

Samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP w Tomicach

Podziękowanie dla Pani Eweliny Młynarczyk za pomoc w realizacji projektu "Dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Tomicach".

Nowatech z wyróżnieniem e-Gazeli za rok 2022!

Firma Nowatech znalazła się w prestiżowym gronie "E-Gazel Biznesu 2022" za znalezienie się w gronie dynamicznie rozwijających się firm prowadzących handel w internecie.

Festyn rodzinny przy SP2 w Wadowicach!

Podziękowania za wpracie placówki SP2 w Wadowicach w organizacji Festynu Rodzinnego.

Opłatek Maltański w Wadowicach!

Podziękowania dla Pani Eweliny Młynarczyk oraz firmy Nowatech za wspieranie idei pomocy potrzebującym oraz wieloletnią pomoc w organizacji Opłatka Maltańskiego w Wadowicach!

Światowy dzień Pierwszej Pomocy!

Podziękowania dla Pani Eweliny Młynarczyk za pomoc w organizacji Rodzinnego Pikniku Strażackiego w Wadowicach!

Podziękowanie od NBP

Firma Nowatech kolejny raz zaangażowała się i wzięła udział w badaniach ankietowych podmiotów gospodarczych realizowanych przez Narodowy Bank Polski!

Wsparcie w organizacji 36. Pielgrzymki na Jasną Górę.

Pomoc jest wyrazem miłości i jednośni. Firma Nowatech kolejny raz wsparła organizację Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.

Efekty są wynikiem ciężkiej, rodzinnej pracy.

Dzięki wizji oraz zapale założyciela Nowatech — Mieczysława Nowaka — w 1997 roku powstała pierwsza w pełni polska zgrzewarka do rur z tworzyw termoplastycznych spełniająca światowe wymagania, a w całkiem niedawno jego córka Pani Ewelina Młynarczyk zdmuchnęła świeczki na torcie z okazji 25 jubileuszu firmy. To potwierdza fakt, że firmy rodzinne postrzegane są na świecie jako najsilniejsze ogniwa gospodarki, gwarantują rozwój, pewność działania oraz trwałość przez pokolenia.
Dziękujemy fundacji Firmy Rodzinne za ciepłe słowa oraz życzenia!

Gazela Biznesu za rok 2021

Nowatech z nagrodą "Gazeli Biznesu 2021" za obecność w rankingu Pulsu Biznesu potwierdzającym przynależność do elit małych i średnich firm, które dynamicznie się rozwijają oraz są transparentne

E-Gazela Biznesu za rok 2021

Firma Nowatech kolejny raz znalazła się w prestiżowym gronie "E-Gazel Biznesu 2021" za znalezienie się w gronie dynamicznie rozwijających się firm prowadzących handel w internecie.

Solidna firma 2021

Nowatech za rok 2021 otrzymała certyfikat "Solidna firma 2021" za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta.

Gazele Biznesu 2021

Firma Nowatech kolejny raz znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora małych i średnich firm!

18 urodziny PUKS Karol Wadowice

W ostatnim czasie nasza Pani Prezes uczestniczyła w "18 urodzinach" PUKS Karol Wadowice. Firma Nowatech od wielu lat wspiera działalność statutową klubu! Serdecznie gratulujemy!

155 osób przepłynęło dystans 15,5km na 155 lecie I LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach

Podziękowanie dla Pani Eweliny Młynarczyk - prezes firmy Nowatech za wsparcie finansowe projektu "SZTAFETOWY MARATON PŁYWACKI, 15,5 KM NA 155 LAT LICEUM".

Rzetelna Firma 2021

Firma Nowatech została odznaczona "Złotym Certyfikatem" Rzetelnej Firmy. Co to jest? "Rzetelna Firma" to program dla przedsiębiorców, którzy chcą pokazać, że rzetelność i uczciwość w biznesie jest dla niego najważniesza. Uczestnicy programu otrzymują Certyfikat, który potwierdza brak niespłaconych zobowiązań.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej..

Podziękowanie dla Pani Eweliny Młynarczyk — prezes firmy Nowatech — za wsparcie projektu związanego z organizacją maratonu pływackiego z okazji jubileuszu 154 lecie I LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach.

15,4 km na 154 lata LO.

Podziękowanie dla Pani Eweliny Młynarczyk — prezes firmy Nowatech — za wsparcie projektu związanego z organizacją maratonu pływackiego z okazji jubileuszu 154 lecie I LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach.

"Podziękowanie za wsparcie.

Podziękowanie dla Pani Eweliny Młynarczyk - prezes firmy Nowatech - za wsparcie działalności statutowej "Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Lgota".