Aktualności

Gazela Biznesu za rok 2021

Nowatech z nagrodą "Gazeli Biznesu 2021" za obecność w rankingu Pulsu Biznesu potwierdzającym przynależność do elit małych i średnich firm, które dynamicznie się rozwijają oraz są transparentne

E-Gazela Biznesu za rok 2021

Firma Nowatech kolejny raz znalazła się w prestiżowym gronie "E-Gazel Biznesu 2021" za znalezienie się w gronie dynamicznie rozwijających się firm prowadzących handel w internecie.

Solidna firma 2021

Nowatech za rok 2021 otrzymała certyfikat "Solidna firma 2021" za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta.

Gazele Biznesu 2021

Firma Nowatech kolejny raz znalazła się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora małych i średnich firm!

18 urodziny PUKS Karol Wadowice

W ostatnim czasie nasza Pani Prezes uczestniczyła w "18 urodzinach" PUKS Karol Wadowice. Firma Nowatech od wielu lat wspiera działalność statutową klubu! Serdecznie gratulujemy!

155 osób przepłynęło dystans 15,5km na 155 lecie I LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach

Podziękowanie dla Pani Eweliny Młynarczyk - prezes firmy Nowatech za wsparcie finansowe projektu "SZTAFETOWY MARATON PŁYWACKI, 15,5 KM NA 155 LAT LICEUM".

Rzetelna Firma 2021

Firma Nowatech została odznaczona "Złotym Certyfikatem" Rzetelnej Firmy. Co to jest? "Rzetelna Firma" to program dla przedsiębiorców, którzy chcą pokazać, że rzetelność i uczciwość w biznesie jest dla niego najważniesza. Uczestnicy programu otrzymują Certyfikat, który potwierdza brak niespłaconych zobowiązań.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej..

Podziękowanie dla Pani Eweliny Młynarczyk — prezes firmy Nowatech — za wsparcie projektu związanego z organizacją maratonu pływackiego z okazji jubileuszu 154 lecie I LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach.

15,4 km na 154 lata LO.

Podziękowanie dla Pani Eweliny Młynarczyk — prezes firmy Nowatech — za wsparcie projektu związanego z organizacją maratonu pływackiego z okazji jubileuszu 154 lecie I LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach.

"Podziękowanie za wsparcie.

Podziękowanie dla Pani Eweliny Młynarczyk - prezes firmy Nowatech - za wsparcie działalności statutowej "Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Lgota".