Aktualności

Nowy design zgrzewarek!

Zgrzewarki ZERN/ZEEN-3000, ZERN/ZEEN-4000PLUS, ZERN/ZEEN-5000 to nowe urządzenia naszej produkcji, które mogą jeszcze więcej! Nowa generacja transformatorów, aluminiowa obudowa i system aktywnego chłodzenia wentylatorem ( dot. modeli 4000PLUS i 5000) pozwalają mierzyć się z najbardziej wymagającymi pod względem mocy kształtkami. Sprzęt idealnie sprawdzi się przy budowie sieci i awariach. Dedykowany dla jednostek wodociągowych, komunalnych i prywatnych firm. Małe gabaryty i niska masa własna sprawia, że urządzenie jest przyjazne w użytkowaniu i powinno znaleźć się na wyposażeniu każdej brygady zgrzewającej.

Firma Nowatech wśród sponsorów książki.

18 maja 2020 roku ukazała się książka Henryki Swornóg "Boso do Nieba. O Karolku z Wadowic, który został papieżem i świętym", dokładnie w 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Nasza firma wśród sponsorów książki.

Nowatech Gazelą Biznesu 2019.

Firma Nowatech znalazła się w gronie Gazel Biznesu 2019, najdynamicznejszych polskich firm. Jubileuszowana - 20 - edycja rankingu miała na celu wyróżnienie i nagrodzenie małych i średnich przedsiębiorstw, rozwijających się niezależnie od koniuktury gospodarczej. Żeby się w nim znaleźć, trzeba być firmą transparentną i notować wzrost sprzdaży.

Nowatech z pomocą dla DPS w Wadowicach.

DPS w Wadowicach złożył podziękowanie dla Pani Eweliny Młynarczyk - Prezes firmy Nowatech - za bezintereswną pomoc w czasie epidemii.
"Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym,
że tylko to wszystko, co robimy dla innych,
jest tym, co naprawdę warto robić".

Nowatech z CERTYFIKATEM WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ.

Certyfikat to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Wyróżnieni Certyfikatem to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy. Ocena wiarygodności i stabilności firmy, przygotowywana przez naszych analityków, wystawiana jest na podstawie:
• analizy moralności płatniczej według programu International Payment Monitor,
• analizy wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych,
• największej w Polsce bazy relacyjnych powiązań korporacyjnych i osobowych.

Nowatech - "Orłem Branży Budowlanej 2019".

Według zestawienia ocen klientów, firma Nowatech należy do 0,66% najlepszych przedsiębiorstw Branży Budowalnej 2019, uzyskując ocenę 9,2 pkt. Tym samym Nowatech dołącza do grona
Złotych Orłów Branży Budowlanej 2019

Okres Wielkiej Nocy

Firma Nowatech składa swoim Pracownikom, Klientom oraz Partnerom najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy.

Jednocześnie informujemy, że w dniu 9 kwietnia (czwartek) firma czynna będzie od 6:00-14:00, w dniu 10 kwietnia (piątek) firma Nowatech będzie nieczynna. Zapraszamy 14 kwietnia (wtorek) w standardowych godzinach pracy: 7:00 - 15:00.

Wsparcie finansowe w walce z koronawirusem.

Serdeczne podziękowania od szpitala w Wadowicach za okazane wsparcie finansowe w walce z epidemią. Firma Nowatech przekazała 10 tysięcy złotych na zakup najpotrzebniejszych środków ochrony bezpośredniej dla pracowników służby zdrowia w Wadowicach

Nowe złącze M12 w zgrzewarkach produkowanych od 1 lutego 2020.

Informujemy, że od 1 lutego 2020 wszystkie zgrzewarki elektrooporowe mają nowe złącze M12 do podpięcia skanera. Do tych maszyn dedykowane są skanery z nowym przewodem zakończonym odpowiednią wtyczką. W ciągłej sprzedaży pozostaje równolegle stary typ skanera z wtyczką RS232, dedykowany dla maszyn starszych.

Nowatech Orłem Branży Budowlanej 2019

Nasza firma została uznana Orłem Branży Budowlanej 2019! ORŁY Branży Budowlanej to zestawienie najlepiej ocenianych przez klientów przedsiębiorstw w Polsce.

Wspieramy lokalny sport!

Podziękowanie dla firmy Nowatech za wsparcie udzielone klubowi MKS Skawa Wadowice w roku 2020. Współpraca pozwala na pełne wykorzystanie potencjału zespołów młodzieżowych oraz rozwój zawodników AP Skawa Wadowice.

Wesołych Świąt!

Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy pełnych miłości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowy Rok przyniesie Państwu tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.

"E-gazele biznesu 2019"

Firma Nowatech znalazła się w gronie dynamicznie rozwijających się firm. W związku z tym w dniu 20 listopada Wiceprezes Zarządu Nowatech Pan Karol Nowak odebrał nagrodę "E-gazele biznesu 2019".

"Nowatech w gronie Diamentów Forbesa"

Miło Nam poinformować że Nasza firma znalazła się wśród laureatów presiżowego grona "Diamentów Forbesa" 2020.

"15.3 KM NA 153 LATA LO im. Marcina Wadowity w Wadowicach"

Podziękowanie dla Pani Eweliny Młynarczyk - prezes firmy Nowatech za wsparcie finansowe projektu "SZTAFETOWY MARATON PŁYWACKI, 15.3 KM NA 153 LATA LICEUM".

"Badania Narodowego Banku Polskiego"

Podziękowanie dla firmy Nowatech za udział w badaniach prowadzonych przez Narodowy Bank Polski.

"Festyn rodzinny - czas na zdrowie"

Podziękowanie za pomoc w organizacji szkolnego festynu "Czas na zdrowie" przy wspraciu Rodziców, Dyrekcji, oraz nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 5 w Wadowicach w dniu 10 czerwca 2019 roku.