Aktualności

"Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich"

Podziękowanie dla Nowatech Sp. z o.o. za wsparcie fundacji POLSKICH KAWALERÓW MALTAŃSKICH.

"Piłkarski dzień dziecka"

Podziękowanie za wsparcie turnieju zorganizowanego przez Akademię Piłkarską Skawa Wadowice z okazji dnia dziecka w dniach 1-2 czerwca.

"Święto rodziny"

Podziękowanie dla Nowatech Sp. z o.o. za wsparcie "Święta rodziny" zorganizowanego w dniu 9 czerwca 2019 przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach.

"Złoty certyfikat rzetelności"

Pragniemy Państwa poinformować, iż 06.06.2019r. na uroczystej gali w Reducie Banku Polskiego w Warszawie, zostaliśmy po raz kolejny odznaczeni ZŁOTYM CERTYFIKATEM RZETELNOŚCI 2018r. Z całego serca dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyliście. Otrzymane wyróżnienie jest dla nas tym bardziej ważne, iż wręczane jest ono najbardziej wiarygodnym Polskim Przedsiębiorcom. Nagrodę odebrała Pani Ewelina Mlynarczyk Prezes Zarządu firmy Nowatech.

"27 finał WOŚP"

Podziękowanie dla Nowatech sp.zo.o. za udział w finale Wielkiej Orkiestry świątecznej Pomocy 2018r.

"Podziękowania od Domu Pomocy Społecznej"

Podziękowanie od Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, Prowincję Krakowską w Wadowicach.

"34 Pielgrzymka na Jasną Górę"

"Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten kto daje" ~ Św. Jan Paweł II. Podziękowania dla Właścicielki firmy Nowatech - Pani Lucyny Nowak, za wsparcie finansowe 34 Pielgrzymki na Jasną Górę.

"Badania NBP"

Podziękowanie dla firmy Nowatech za udział w badaniach prowadzonych przez Narodowy Bank Polski...