Media o nas

Finał drugiej edycji Akcji Dobry Pracodawca

Prezes firmy Nowatech wziął udział w finale II Edycji Akcji Dobry Pracodawca, która odbyła się 18 Lutego 2016 roku w Krakowie.

Czas na relaks - pod choinką... Mikołajkowe niespodzianki

Jak co roku zapraszamy Państwa do dobrej zabawy z grudniową krzyżówką „Magazynu Instalatora”.

Gala wręczenia Nagród Gospodarczych Prezydenta RP

Firma Nowatech wzieła udział w uroczystej Gali wręczania Nagród Gospodarczych Prezydenta RP na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniu 06 maja 2015.

Gala finałowa 3. edycji konkursu "Polska Firma - Międzynarodowy Czempion

Fotorelacja z gali finałowej konkursu "Polska Firma - Międzynarodowy Czempion"

Nowatech sprzedaj zgrzewarki w kraju i za granicą - Efektywna Firma

Prezentacja firmy Nowatech przez prezes Eweline Młynarczyk.

Wspieramy przedsiębiorców

Prezentacja naszej firmy przez prezes Eweline Młynarczyk.

Czas na relaks - pod choinką... Mikołajkowe niespodzianki

Jak co roku zapraszamy Państwa do dobrej zabawy z grudniową krzyżówką „Magazynu Instalatora”.

PORADNIK ABC.

„Magazyn Instalatora” - krótki artykuł na na temat naszej firmy i procesu zgrzewania rur.

Zgrzew bez przecieku

Zgrzewanie doczołowe należy do nierozłącznych metod łączenia rur z poliolefin tzn. PE, PP, PB, PVDF. Polega ona na ogrzaniu i odpowiednim uplastycznieniu końcówek łączonych elementów przez styk ich powierzchni z płytą grzewczą, a następnie wzajemnym dociśnięciu ich do siebie z odpowiednią siłą, po uprzednim usunięciu płyty grzejnej

Zgrzew elektrooporowy

Czym są zgrzewarki elektrooporowe II generacji? Stanowią one rozwinięcie dobrze znanych i cenionych dotychczas produkowanych przez Nowatech zgrzewarek elektrooporowych.

Polifuzyjne łączenie

Zgrzewarki polifuzyjne do zgrzewania rur i kształtek z tworzyw temoplastycznych (PE. PP. PVDF, PB) znane są instalatorom nie od dziś. Znajdują one szerokie zastosowanie przy łączeniu instalacji cieplnych i zimnej wody, CO oraz innych sieci przesyłowych.

Opłacalne połączenia

W dzisiejszych czasach trudno znaleźć osobę zajmującą sie profesjonalnie instalatorstwem, która niegdy dotąd nie miała kontaktu ze zgrzewaniem rur z PE lub PP.

Pewny zgrzew

Wydając mniej niż 3 tys. złotych, można stać się posiadaczem nowoczesnej, automatycznej zgrzewarki elektrooporowej produkowanej przez firmę Nowatech, która znacząco może przyczynić się do poszerzenia zakresu usług świadczonych przez instalatora.

Kompleksowa obsługa klientów

Rzetelność firmy potwierdzona Złotym Certyfikatem to poza jakością oferty fachowa obsługa. Na czym polega wzorowa postawa w relacjach z klientem?

Rozwiązania dla wymagających

Marka Nowatech od wielu lat kojarzona jest w Polsce z najwyższej klasy urządzeniami służącymi do zgrzewania rur i krztałtek z tworzyw termoplastycznych (czyli wykonanych z PE, PP, PB, PCDF). Od początku działalności w 1997 roku dostarczamy klientom nowoczesne, funkcjonalne i ekonomiczne zgrzewarki do wszystkich metod zgrzewania.

Nowatech zwiększy moce

Producent zgrzewarek wyda 2 mln zł na rozbudowe hali produkcyjnej. Zwiększy też zatrudnienie.

Gorący czas Nowatechu

Od dziesięciu lat Nowatech produkuje zgrzewarki do rur z tworzyw sztucznych. Początkowo spółka wtrwarzała kilka sztuk urządzeń rocznie, dziś - sa ich setki. Obecnie Nowatech to jeden z największych polskich producentów zgrzewarek...