Targi

XIX Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów

W dniach od 30.05-01.06 Nasi specjaliści mieli przyjemność uczestniczyć w XIX Międzynarodowych Targach Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów. Targi dają wiele możliwości, nawiązanie nowych kontaktów, poznanie najnowszych trendów technologicznych. Wydarzenie zostały bardzo dobrze zorganizowane, a ilość wystawców oraz odwiedzających - imponująca. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie Naszego stoiska, bardzo miło było Was spotkać i porozmawiać z Wami. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie!

Zapraszamy do udziału w XIX edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2023 w Bydgoszczy.

Jak co roku, tak i tym razem, wszystkie drogi specjalistów z sektora wod.kan. - prowadzić będą do Bydgoszczy, gdzie bije serce naszej branży,
Wierzymy, że i Państwo zechcą w tym roku dołączyć do naszego grona!
Nowatech też będzie na Targach WOD-KAN 2023
Sczegółowy plan targów TUTAJ

XII Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS w Kielcach

W dniach 19-20.04.2023 roku przedstawiciele firmy Nowatech przebywali w Kielcach, na Targach Techniki Gazowniczej "EXPO-GAS XII". Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych.

WOD-KAN 2022 w Bydgoszczy

Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2022 w Bydgoszczy przeszły już do historii. Miło nam było kolejny już raz uczestniczyć w tym święcie branży wodno-kanalizacyjnej. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie wszystkim odwiedzającym nasze stoisko. Dzięki licznym interesującym spotkaniom, merytorycznej dyskusji na temat oferowanego przez nas asortymentu oraz wymianie cennych doświadczeń mogliśmy jeszcze lepiej poznać wzajemne potrzeby i zacieśnić dotychczasową współpracę. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Kontrahentom oraz Partnerom za poświęcony czas i zapraszamy na nasze stoisko za rok!

Międzynarodowe Targi Instalacyjne Poznań!

W dniach 15-16.09.2021 roku przedstawiciele firmy Nowatech przebywali w Poznaniu, na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych, zorganizowanych przez "mtp Grupa".

EXPO-GAS, XI Targi Techniki Gazowniczej w Kielcach

W dniach 25-27.04.2022 roku przedstawiciele firmy Nowatech przebywają w Kielcach, na Targach Techniki Gazowniczej "EXPO-GAS XI". Targi Techniki Gazowniczej EXPO-GAS organizowane od początku we współpracy z Izbą Gospodarczą Gazownictwa to wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej, do zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz nawiązania dobrych relacji biznesowych i handlowych. Mocnym merytorycznym uzupełnieniem nieco mniejszej niż przed pandemią wystawy będą konferencje i warsztaty.

Aquatherm Moscow 2020

Aquatherm Moscow to wyjątkowa platforma B2B służąca docieraniu do profesjonalnych odbiorców docelowych, zapewniająca najbardziej efektywną interakcję między uczestnikami rynku — producentami, importerami, firmami handlowymi, firmami projektowymi, instalacyjnymi, budowlanymi i deweloperskimi. Aquatherm Moscow to największa coroczna prezentacja nowych produktów do ogrzewania, zaopatrzenia w wodę, sektora VAC oraz sprzętu do basenów, saun i spa w Rosji i Europie Wschodniej, a także miejsce profesjonalnego dialogu między tysiącami specjalistów.

WOD-KAN 2019 w Bydgoszczy

Serdecznie zapraszamy na XXVII edycję Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2019 w Bydgoszczy, które odbędą się w dniach 21-23 maja 2019 r. Firma Nowatech będzie ich czynnym uczestnikiem. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko o numerze 79 oraz liczymy na państwa obecność.

EXPO-GAS, X Targi Techniki Gazowniczej w Kielcach

Targi EXPO-GAS nie tylko promocja innowacyjnych rozwiązań technologicznych polskich firm produkcyjnych i usługowych działających w obrębie gazownictwa i energetyki,ale również okazja do spotkania w jednym miejscu ekspertów i praktyków z czołowych firm inwestorskich i wykonawczych branży. Dzięki licznym interesującym spotkaniom, merytorycznej dyskusji na temat oferowanego przez nas asortymentu oraz wymianie cennych doświadczeń mogliśmy jeszcze lepiej poznać wzajemne potrzeby i zacieśnić dotychczasową współpracę. Zgromadzone cenne uwagi, wskazówki pozwolą nam tworzyć urządzenia jeszcze lepsze, doskonalsze, spełniające Państwa potrzeby i oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Kontrahentom oraz Partnerom za poświęcony czas i zapraszamy na nasze stoisko za rok!