Serwis

Firma Nowatech oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego zgrzewarek naszej produkcji. Dbamy o wysoki poziom i szybkość świadczonych usług serwisowych. Personel serwisu stanowią wysokiej klasy fachowcy. Nasz zakład serwisowy wyposażony jest w nowoczesny i specjalistyczny sprzęt gwarantujący wysoki poziom wykonywanej usługi. W celu zapewnienia jak najwyższego poziomu zadowolenia klienta nasz SERWIS gwarantuje: kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną zgrzewarek, naprawy bieżące i remonty generalne, stały dostęp do materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych, wykonywanie wymaganych raz do roku szczegółowych badań urządzeń potwierdzonych Zaświadczeniem Kalibracji. Przy zakupie naszych zgrzewarek w ramach odbioru osobistego w siedzibie firmy Nowatech przeprowadzane są bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi i użytkowania dla przyszłych operatorów maszyn. Odbycie takiego szkolenia zostaje potwierdzone wydaniem zaświadczenia o przejściu instruktażu stanowiskowego. Fachowej pomocy technicznej w przypadku jakichkolwiek problemów z wyprodukowaną przez naszą firmę zgrzewarką, otrzymać można kontaktując się z personelem serwisu.
Kierownik serwisu: +48 795 487 666,
Serwis, naprawa i kalibracja urządzeń: +48 (33) 872 07 14 lub +48 513 411 384.
serwis@nowatech.pl

Istotne informacje nt. przygotowania zgrzewarki doczołowej do wysyłki.
- Do wysyłki zgrzewarki doczołowej użyj palety euro standard (1200mm x 800mm).
- Odpowiednio ułóż komponenty zestawu - zwróć uwagę, aby żaden z elementów nie wystawał poza obrys palety!
-Zamocuj do palety ułożone podzespoły zgrzewarki za pomocą taśmy spinającej , sznurka , zacisków plastikowych itp. materiałami spinającymi.
- Owiń przesyłkę folią stretch, pamiętaj aby paleta była zafoliowana również od góry.
- Umieść etykietę transportową w prawym, górnym rogu krótszego boku zapakowanej palety.

Elementy wystające, źle zafoliowane lub niewłaściwie umieszczone na palecie stanowią zagrożenie dla innych przesyłek. Może to skutkować zwiększeniem się kosztów dostawy ze względu na niestandardowy gabaryt przesyłki.

* - Złożenie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Nowatech na potrzeby realizacji zapytania. Udostępnienie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu złożenia zapytania. Klient ma możliwość wglądu, poprawiania, aktualizacji oraz usuwania swoich danych osobowych. Dane są wysyłane tylko do właściciela strony. Administratorem danych jest Nowatech Sp. z o.o., ul. Podstawie 10, 34-100 Wadowice (właściciel serwisu nowatech.com.pl).